Soutěž skončila.

EU

04.10.

michal-cetkovsky-obnova-pamatniku-hisitskych-valek-nad-tachovem_1

Výherci soutěže Vyfoť projekt 2016

Letošní letní fotografická soutěž „Vyfoť projekt“ má své vítěze. Ze šesti oceněných míst obsadily hned čtyři pozice fotografie projektů realizovaných na území Moravskoslezského kraje. Dvě místa patří fotografiím projektů v Plzeňském kraji.

Kdo se stal vítězem, se dozvíte https://www.youtube.com/watch?v=vdBsGUHliuE

Výhercům moc gratulujeme a již se můžete těšit na novinky v soutěži Vyfoť projekt 2017.

 

30.08.

IMG_5626

Soutěž Vyfoť projekt 2016 zná své poslední týdenní výherce

Výherci 9. a 10. kola soutěže Vyfoť projekt jsou Mirka Papajíková a Julie Vilkošová. Již brzy se mohou těšit na poukázky na nákup elektroniky v hodnotě 500 Kč. Ostatním velice děkujeme za zapojení se do soutěže a již nyní připravujeme další ročník soutěže.

Výherci v hlavních kategorií budou známi v průběhu září, kdy zasedne odborná porota.

 

15.08.

20160731_064334-1024x705

Výherci 7. a 8. kola soutěže Vyfoť projekt

Proběhlo další losování týdenních výherců soutěže Vyfoť projekt. Výherci jsou 6 jiricek76 a Ludmila. Obdrží poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup elektrotechniky. Výhercům gratulujeme a ještě 14 dní můžete soutěžit i vy ostatní. Losujeme každé pondělí.

04.08.

Soutěž Vyfoť projekt je již ve své druhé polovině

Do konce měsíce srpna můžete stále zasílat fotografie s projekty podpořenými z fondů EU. Každý týden losujeme výherce, které obdrží poukázku na nákup elektroniky v hodnotě 500 Kč. Hlavní cenou je Ultrabook Lenovo. Výherci z týdenního losování jsou  Zdenal a Libor. Výhercům gratulujeme a těšíme se na další vaše fotografie.

zamek-1

22.07.

Známe další výherce v týdenním losování

Výherci dalších dvou kol losování v soutěži Vyfoť projekt jsou Katerina Rysková a TaNa z Prahy. Výhercům gratulujeme. Další losování proběhne zač. příštího týdne, můžete i nadále zasílat své fotografie.

19.07.

První výherci týdenního losování

Máme tu první dva výherce v týdenním losováním o poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. První soutěžní týden vyhrál RADIM z Karviné a ve druhém kole STEMAR z Prahy. Výhercům moc gratulujeme.

20.06.

VYFOŤ PROJEKT: ŠESTÝ ROČNÍK LETNÍ FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE STARTUJE

Ministerstvo pro místní rozvoj odstartovalo šestý ročník úspěšné fotografické soutěže „Vyfoť projekt“. Zapojte se a vyhrajte některou z hlavních cen jako je ultrabook nebo mobilní telefon. Každý týden až do konce srpna bude navíc probíhat pravidelné slosování o zajímavé ceny.

230x230

Úkol soutěžících je jednoduchý – vyfotit projekt, který byl realizován díky podpoře evropských fondů, a fotky nahrát na web soutěže www.vyfotprojekt.cz     . Čím více vyfocených projektů, tím větší šance na úspěch.

„Projekty podpořené z evropských fondů pomáhají. Naprostá většina z více než 70 000 projektů je pro Českou republiku a společnost přínosem. Rádi bychom, aby si veřejnost více všímala, co všechno v jejich okolí vzniklo či se rozvinulo právě díky evropským dotacím. Proto pravidelně pořádáme fotografickou soutěž Vyfoť projekt,“ uvedla náměstkyně pro řízení sekce NOK Olga Letáčková.

Soutěžit můžete hned ve třech kategoriích – „Nejaktivnější fotograf/ka“, „Foto před a po“ a „Nejtalentovanější fotograf/ka“. Vítěz poslední jmenované kategorie si odnese tu nejhodnotnější cenu – ultrabook Lenovo. Vítěze kategorií „Foto před a po“ a „Nejtalentovanější fotograf/ka“ vybere odborná porota, ve které zasedne mimo jiné fotograf Michal Novotný, držitel třetího místa v soutěži World Press Photo a více jak dvaceti ocenění v soutěži Czech Press Photo. Celkové výsledky budou vyhlášeny v září tohoto roku.

Díky podpoře z Evropské unie vzniklo na území České republiky přes 70 000 projektů jen v období 2007-2015, je tedy rozhodně co fotit. Na realizované projekty můžete narazit prakticky na každém kroku. Pro inspiraci můžete využít vyhledávání v Mapě projektů    .  Nejúspěšněji fotografie se mohou stát součástí dalšího vydání publikace     Významné projekty [PDF, 40.14MB].

Pravidla a podrobné informace o soutěži naleznete na webových stránkách www.vyfotprojekt.cz    . Další informace můžete získat na Facebooku    , v regionálních Eurocentrech    , na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200 nebo na online chatu na webu www.dotaceEU.cz.

22.09.

Již známe výherce ve všech kategoriích soutěže Vyfoť projekt 2015

Nejtalentovanější fotograf/ka:

  1. místo:  VÁCLAV KŘOVINA – Nové divadlo Plzeň http://vyfotprojekt.cz/fotogalerie/nove-divadlo-plzen
  2. místo: MICHAL CETKOVSKY – Regenerace Benešovy třídy v Hradci Králové http://vyfotprojekt.cz/fotogalerie/regenerace-benesovy-tridy-v-hradci-kralove
  3. místo: MARTIN KOTAS – Rozšíření hornického skanzenu ve Zlatých Horách http://vyfotprojekt.cz/fotogalerie/rozsireni-horni-ckeho-skanzenu-ve-zlatych-horach

 

Foto před a po:

  1. místo: RADIM – Slezské vzdělávací centrum http://vyfotprojekt.cz/fotogalerie/slezske-vzdelavaci-centrum
  2. místo:  ZDENALDVORAK – Modernizace podniku nákupem stroje na přípravu půdy http://vyfotprojekt.cz/fotogalerie/modenizace-podniku-nakupem-stroje-na-pripravu-pudy
  3. místo:  VÁCLAV VÁCLAV – Vybudování objektu chráněného bydlení Mirandie http://vyfotprojekt.cz/fotogalerie/vybudovani-objektu-chraneneho-bydleni-mirandie-cz-1-113-3-0020-01303

 

Nejaktivnější fotograf/ka:

  1. místo:  SMALY
  2. místo:  STEMAR
  3. místo:  PAFI

 

 

Všem výhercům gratulujeme

 

07.09.

Výsledky soutěže již brzy

banner web VP

Soutěž Vyfoť projekt byla letos úspěšná. Přes 120 účastníků poslalo více než 9 tisíc fotografií. Jména výherců ve vyhlášených kategorií zveřejníme po vyhodnocení koncem září.

03.09.

Poslední losování soutěže Vyfoť projekt

P1080843-380x260

Poslední kolo soutěže Vyfoť projekt, zná své výherce. Poukaz na nákup elektroniky v hodnotě 500 Kč vyhrává Pafi,  a USB Flash Disk 64 GB Verbatim poputuje za Marcusem. Všem výhercům gratulujeme.

03.09.

Výherce 9. kola soutěže

11907228_729171050548063_4764788456011462851_n

 

V 9.  kole soutěže Vyfoť projekt vyhrál poukaz do czc.cz Josef Zdich a flashdisk vyhrává Piha. Výhercům gratulujeme.

17.08.

Losování výherců osmého kola

Osmé kolo je za námi! V tomto týdnu byla šance na výhru opravdu velká. Flashdisk o kapacitě 64 GB si zasíláme Denymu a poukaz na nákup v eshopu CZC.cz posíláme Michalu Cetkovskému. Oběma gratulujeme!

13.08.

Sedmé losování – výherci

V sedmém kole soutěže Vyfoť projekt obdrží dárkový poukaz na nákup elektroniky v hodnotě 500 v czc.cz „z. bozenka“ a USB Flash Disk 64 GB Verbatim poputuje za „jenda.z“. Výhercům gratulujeme.
I v tomto krásném a horkém počasí nepřestávejte fotografovat a zasílat nám vaše úlovky, které jsou financovány z fondů EU. Na vaše fotografie se těšíme. 🙂 

04.08.

Šesté losování soutěže

Vyfoť projekt zná již výherce šestého kola soutěže. USB Flash Disku 64 GB Verbatin vyhrál Ivan, dárkový poukaz na nákup elektroniky v hodnotě 500 Kč v czc.cz obdrží Orf. Výhercům gratulujeme.

29.07.

Losování pátého kola soutěže

V pátém kole soutěže Vyfoť projekt byla vylosována paní Jaroslava Pospíšilová, která od nás obdrží dárkový poukaz na nákup elektroniky v hodnotě 500 Kč v czc.cz. VýherceUSB Flash Disku 64 GB Verbatin se stává Bili.h. Výhercům gratulujeme.

21.07.

Čtvrtý týden soutěže Vyfoť projekt má své výherce

Čtvrté kolo losování Vyfoť projekt  zná výherce. Dárkový poukaz na nákup  elektroniky v hodnotě 500 Kč v czc.cz obdrží Kateřina Rysková. Výherce  USB Flash Disku 64 GB Verbatin se stal pan Dalibor Goryl. Výhercům gratulujeme.

14.07.

Třetí losování – výherci

Ve třetím týdnu soutěže Vyfoť projekt byla vylosována paní Ludmila, která od nás obdrží dárkový poukaz na nákup elektroniky v hodnotě 500 Kč v czc.cz. Výherkyní USB Flash Disku 64 GB Verbatin se stala paní Moonica. Výherkyním gratulujeme.

22.06.

Startuje již pátý ročník letní fotografické soutěže Vyfoť projekt

Pátým rokem pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj úspěšnou letní fotografickou soutěž Vyfoť projekt. Zapojte se a vyhrajte některou z hlavních cen jako je mobilní telefon LG G3 nebo vysokopaměťový externí disk. Každý týden až do konce srpna bude navíc probíhat slosování o zajímavé ceny.

Úkol soutěžících je jednoduchý – vyfotit projekt, který byl realizován díky podpoře evropských fondů, a fotky nahrát na web soutěže www.vyfotprojekt.cz . Čím více vyfocených projektů, tím větší šance na úspěch.

„Naše soutěž „Vyfoť projekt“ se těší velké oblibě a to nás samozřejmě těší. Podle ohlasů jsou lidé často překvapení, co všechno evropské fondy pomohly financovat a zajistily tak lidem práci nebo lepší služby v jejich regionu. V této soutěži jde především o to, aby si občané uvědomili, kde všude již dotace pomohly,“ uvedla k soutěži náměstkyně ministryně Olga Letáčková.

Soutěžit můžete hned ve třech kategoriích – „Nejaktivnější fotograf/ka“, „Foto před a po“ a „Nejtalentovanější fotograf/ka“. Vítěz posledně poslední jmenované kategorie si odnese tu nejhodnotnější cenu – mobilní telefon LG G3. Vítěze kategorií „Foto před a po“ a „Nejtalentovanější fotograf/ka“ vybere odborná porota. Celkové výsledky budou vyhlášeny v září tohoto roku.

Díky podpoře z Evropské unie vzniklo na území České republiky od roku 2004 přes 70 000 projektů, je tedy rozhodně co fotit. Na realizované projekty můžete narazit prakticky na každém kroku. Pro inspiraci můžete využít vyhledávání v Mapě projektů.

Pravidla a podrobné informace o soutěži naleznete na webových stránkách www.vyfotprojekt.cz. Další informace můžete získat na Facebooku , v Eurocentrech , na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200 nebo na online chatu na webu www.dotaceEU.cz.

10.10.

Výsledky soutěže Vyfoť projekt 2014

Výsledky soutěže Vyfoť projekt 2014

V letošním roce se účastnilo opravdu mnoho talentovaných fotografů a po dlouhém hodnocení Vám přinášíme výsledky.

Kategorie „Nejtalentovanější fotograf/ka“

1. místo: Zdenaldvorak s albem „Rybářské sítě“

výlov-jaroslavice_1

2. místo: Orf s albem „Rekonstrukce parků centrální části města Mariánské Lázně – část II.A“

ML1

3. místo: Václav Křovina s albem „Rozhledna na Kotli-Rokycany“

A

Kategorie „Před a po“

1. místo: Irena Brožová s albem „Revitalizace Havlíčkových sadů“

grotta_havl_sady1

2. místo: Roman Jaroš s albem „Revitalizacepřednádražního prostoru Ostrava-Svinov“

mamča foto

 

3. místo: Kenod s albem „Dostavba sportovního areálu v Dolní Bečvě“

hriste1_srovnani2

Kategorie „Nejaktivnější fotograf/ka“

Kiki s 984 vyfotografovanými projekty
Jaroslava Indrová s 630 vyfotografovanými projekty
Azuzanka s 348 vyfotografovanými projekty
Kategorie Selfie:

Paja10 s albem „ZOO peti kontinentů“

DSC_5306

Všem výhercům gratulujeme!

26.09.

Osmé losování – výherci

V posledním týdnu soutěže Vyfoť projekt 2014 byli vylosování tito výherci: „Dita Szabo“ – dárkový poukaz Alza.cz, „katchenka“ – kniha o fotografování, „zdenaldvorak“ – flashdik USB, „Smoulinka“ – fotorámeček Hama.
Výhercům gratulujeme!!

17.09.

Sedmé losování – výherci

V předposledním týdnu soutěže Vyfoť projekt 2014 byli vylosování tito šťastlivci: „dejavu“ – poukázka na sportovní vybavení, „vcelka“ – dárkový poukaz Alza.cz, „Sonic“ – fotorámeček Hama.

Výhercům gratulujeme!!

09.09.

Šesté losování – výherci

Šestý týden losování v soutěži Vyfoť projekt 2014 přinesl tyto výherce: „Michal Cetkovsky“ – fotorámeček, „IR-A“ – kniha o fotografování, „Andre Jka“ – poukaz Alza.cz, „Jiri Sankot“ – flashdisk.

Výhercům gratulujeme!

 

09.09.

Páté losování – výherci

V průběhu pátého týdne soutěže Vyfoť projekt byli vylosování tito soutěžící, kteří získávají hodnotné ceny: „Jakub Figueroa“ – dárkový poukaz Alza.cz, „azuzanka“ – poukázka na sportovní vybavení, „certik“ – fotorámeček, „Libor“ – kniha o fotografování. Výhercům gratulujeme!

08.09.

Čtvrté losování – výherci

Proběhlo 4. kolo losování! Fotorámeček Hama vyhrává „Jan Hoška“, dárkový poukaz Alza.cz „Maya“, knihu Fotografické postupy živě „malda“ a flashdisk „Irena Brožová“. Všem výhercům gratulujeme!

15.08.

Druhé losování – výherci

V druhém losování soutěže Vyfoť projekt 2014 vyhrává dárkový poukaz Alza na nákup zboží v hodnotě 500 Kč „Radim″, Fotorámeček Hama Slimline Basic 8″ vyhrává „picchio“, knihu o fotografování – Fotografické postupy ŽIVĚ vyhrává „Milka“ a flashdisk (64 GB) putuje Stanislavu Titzlovi. Tímto výhercům gratulujeme. Další losování proběhne v průběhu příštího týdne. Do losovaní budou zapojeni ti, kdo v tomto týdnu (11.-17.8.2014) nahrají minimálně jedno album splňující pravidla soutěže na www.vyfotprojekt.cz.

08.08.

První losování – výherci

V prvním losování soutěže Vyfoť projekt 2014 vyhrává dárkový poukaz Alza na nákup zboží v hodnotě 500 Kč „Adina1122″, Fotorámeček Hama Slimline Basic 8″ vyhrává „small“ a poukázku na sportovní vybavení dle vlastního výběru (Endurance Lab) v hodnotě 1 400 Kč vyhrává „szikorova“. Tímto výhercům gratulujeme. Další losování proběhne v průběhu příštího týdne. Do losovaní budou zapojeni ti, kdo v tomto týdnu (4.-10.8.2014) nahrají minimálně jedno album splňující pravidla soutěže na www.vyfotprojekt.cz.

08.08.

Změna v publikování fotografií

Dne 4.8.2014 byl změněn systém publikování nahraných fotografií. Fotografie, resp. alba, se nyní budou publikovat ihned po Vašem nahrání. Alba, která jste vložili na web před touto změnou, budou publikovány do 2 dnů. K této změně jsme přistoupili vzhledem k velkému zájmu soutěžících. Chybná alba, obsahující fotografie, které neodpovídají pravidlům soutěže, nebudou do soutěže zařazena. V případech, kdy fotografie zásadním způsobem porušují pravidla soutěže, budou alba smazána v nejbližším možném termínu. Děkujeme za pochopení.